Referencie


Naša rodina sa rozhodla usporiadať svoje financie. Z tohto dôvodu sme sa stretli s Monikou, ktorá nám zrozumiteľne ozrejmila ponúkané finančné produkty a služby. Vypracovala nám ponuky "šité" na náš finančný rozpočet. Finančné prostriedky sme využili na zabezpečenie dôchodku a rezervy do budúcnosti. S poskytovanými službami sme spokojní.

Studeničovci. Skalica

Moniku som spoznala pred štyrmi alebo piatimi rokmi na milom posedení pri káve. Pri prvom podaní ruky a predstavení som vedela, že je veľmi silná osobnosť a nesmierne inšpiratívny človek. A verte, že som sa nemýlila. Vždy, keď sme sa stretli, dozvedela som sa nové veci. Ak som jej napísala alebo zavolala s prosbou, že potrebujem pomoc alebo radu, potrebujem vyriešiť veci ohľadne financií, vždy mi ochotne odpísala alebo zavolala naspäť aj vo večerných hodinách. Ak sa rozhodnete stretnúť s Monikou, nestretnete sa len s takou obyčajnou Monikou. Stretnete sa s veľmi ľudským a empatickým človekom, ktorý je ochotný okamžite konať a riešiť problémy. Nájsť všetky pre a proti, výhody a nevýhody, aké sú benefity a aké sú riziká. Tému, ktorú s ňou chcete prebrať, rozoberiete do detailov. Nikdy nebudete odchádzať s tým, že ste sa nič nové nedozvedeli. Pomôže vám vidieť veci zo širokej perspektívy a verte mi, že ak jej budete volať so slzami v očiach nakoniec odídete s úsmevom na tvári a pozitívnou energiou. Monika mi veľmi pomohla čo sa týka finančného zabezpečenia, naučila ma myslieť do budúcnosti, predstavila mi II. a III. pilier, naučila ma šetriť, ukázala mi možnosti šetrenia. Aj keď som najprv váhala a bála sa – veď kto sa nebojí o svoje peniaze. No verím jej a teraz si uvedomujem že mi chcela len pomôcť a som jej za to veľmi vďačná.

Denisa, Skalica

Monika mi pomohla zorientovať sa v dôchodkových pilieroch a tvorbe úspor, oceňujem jej prístup, nadhľad, korektnosť, profesionalitu. Skrátka spokojnosť.

Iveta, Skalica

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Pači sa vám obsah môjho webu ?

Prihláste sa na odber nových článkov

spracovaním osobných údajov